× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • (FOTO)

677606300_1562066845927482_7314416789705002774_n.jpg

Crveni križ Grada Novi Travnik organizirao je danas 24. Gradsko natjecanje učenika osnovnih škola iz pružanja prve pomoći, a najbolji su bili učenici iz Osnovne škole Safvet-beg Bašagić.

Ekipa OŠ "Safvet-beg Bašagić" i ove je godine bila najbolja te je zasluženo osvojila prvo mjesto, dok su drugo i treće mjesto osvojile ekipe OŠ "Mehmedalija Mak Dizdar" Vodovod i OŠ "Novi Travnik". Ostale dvije ekipe dobile su zahvalnice za sudjelovanje.

673724196_1562068162594017_4001486012200860395_n.jpg

Poredak:

1. OŠ "Safvet-beg Bašagić" Novi Travnik - 430 bodova

2. OŠ "Mehmedalija Mak Dizdar" Vodovod - 375 bodova

3. OŠ "Novi Travnik" Novi Travnik - 370 bodova

4. OŠ "Edhem Mulabdić" Opara - 317 bodova

5. OŠ "fra Marijan Šunjić" Stojkovići - 219 bodova

677646475_1562066772594156_8982156503689110840_n.jpg678874411_1562066945927472_4789604630874802022_n.jpg677858123_1562068539260646_6918138473070527348_n.jpg674222222_1562068829260617_4655884735894503857_n.jpg677761725_1562067282594105_8269665309294736465_n.jpg677696068_1562067479260752_8194115162295924531_n.jpg673603587_1562067559260744_1774956257576853648_n.jpg677175765_1562067059260794_6655580745044362921_n.jpg675242841_1562069279260572_1240993502291512118_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više