
Udruga umirovljenika Novi Travnik obavještava članove Udruge koji su zainteresirani za izlet na Blidinje da se prijave u prostorije Udruge radi blagovremene organizacije.
Izlet je planiran za 23. svibnja, a u planu je posjeta Parku prirode Blidinje, samostanu u Masnoj Luci, te Divinom grobu u Kedžari.
Za sve izletnike osiguran je i ručak u restoranu.
Prijaviti se možete u prostorijama Udruge do 8. svibnja, a participacija iznosi 10 KM.
Notra.ba

