
Učenici Osnovne škole "fra Marijan Šunjić" Stojkovići osvojili su 3. mjesto na Kantonalnom natjecanju iz hrvatskog jezika..
Učenici trećeg razreda Eva Lozančić, Ines Vidak i Josip Marin na odličan su način predstavili svoju školu i prezentirali znanje iz maternjeg jezika, dok im je mentorica bila učiteljica Marija Kolenda.
Prvo mjesto pripalo je OŠ "Kiseljak", a drugo OŠ "Vitez".
"Čestitamo našim učenicima i mentorici na uloženom trudu i uspjehu te zahvaljujemo domaćinima na odličnoj organizaciji natjecanja.", priopćeno je iz vodstva novotravničke škole.
Notra.ba

