
Udruga umirovljenika Novi Travnik obavijestila je kako je Udruga dobila 20 mjesta za besplatnu rehabilitaciju svojih članova. Pravo na rehabilitaciju imaju članovi čija mirovina ne prelazi 1.000 KM mjesečno, nemaju drugih primanja te do sada nisu bili korisnici ove usluge..
Zainteresirani članovi prijavu će moći popuniti u prostorijama Udruge na adresi Ulica Kralja Tvrtka b.b. svakog utorka, srijede i petka od 9 do 12 sati.
Iz Udruge su napomenuli kako je besplatno banjsko liječenje ove godine stavljeno na teret Federalnog zavoda MIO/PIO, a regulirano je Pravilnikom o organizaciji rehabilitacije korisnika mirovine FZ MIO/PIO usvojenog od strane Upravnog odbora.
Prijave na oglas moguće su od danas, a oglas ostaje otvoren 15 dana, dakle do 7. travnja.
Notra.ba

