× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • PROGNOZA

557376583_1375248711275964_5946181977959964642_n.jpg

U Bosni i Hercegovini sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme s oborinama tijekom većeg dijela dana te postupno zahlađenje u poslijepodnevnim i večernjim satima. U prvom dijelu dana padat će slaba kiša, koja će tijekom dana jačati uz izraženiji pad temperature, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

U nižim predjelima padat će kiša, dok će u brdsko-planinskim područjima, uz pad temperature, kiša prelaziti u susnježicu i snijeg, uz mogućnost formiranja manjeg snježnog pokrivača do kraja dana. Jutarnja temperatura zraka kretat će se od nula do pet stupnjeva, na jugu do osam, dok će najviša dnevna temperatura biti od četiri do 11 stupnjeva, a na jugu do 15 stupnjeva Celzijevih.

Danas je u Bosni i Hercegovini prevladavalo sunčano vrijeme uz umjerenu naoblaku, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura zraka izmjerena u 13 sati iznosila je: Bjelašnica 0, Gacko, Kalinovik, Sokolac, Han Pijesak i Čemerno 12, Kneževo 13, Bijeljina, Srebrenica, Livno i Sarajevo 15, Zvornik, Mrkonjić Grad i Tuzla 16, Višegrad, Novi Grad, Srbac, Bihać i Bugojno 17, Banja Luka, Bileća, Doboj, Prijedor, Ribnik, Rudo, Drvar i Sanski Most 18, Trebinje 19, Zenica 20 te Mostar 23 stupnja Celzijeva.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više