
Povodom 8. ožujka, odnosno Međunarodnog dana žena volonteri Crvenog križa Novi Travnik izašlu smo na ulicu našega grada kako bi malim znakom pažnje izmamili osmijeh našim sugrađankama...
Dijeljenjem skromnih poklona ženama prolaznicama su željeli pokazati zahvalnost, poštovanje i podsjetiti koliko su žene važan i neizostavan dio našeg društva.
"Njihova snaga, briga, ljubav i svakodnevna borba čine svijet ljepšim mjestom. Ponekad je dovoljan mali znak pažnje da nekome uljepša dan.", kazali su volonteri.




Notra.ba

