
Predstavnici Gradske uprave i članovi organizacije Sportske igre mladih BiH održali su sastanak s ravnateljima osnovnih škola u Novom Travniku..
Na sastanku se razgovaralo o organiziranju najveće amaterske sportske manifestacije u Europi, čije će domaćinstvo Novi Travnik imati i četvrtu godinu zaredom.
Ravnatelji su iznijeli stavove o područjima u kojima je potrebno dodatno unaprijediti organizaciju, a njihova razmišljanja bila su u velikoj mjeri usuglašena. Posebno su naglasili kako je ovakav sadržaj iznimno važan za mlade te da postoji veliko zanimanje da sve osnovne škole i ove godine sudjeluju.

Također se razgovaralo i o natjecanju u školskom sportu Sprint, uz predstavljanje noviteta koji dolaze u drugoj sezoni, o čemu će javnost biti detaljno informirana u sljedećim danima.
Mladi u Novom Travniku jedni su od najaktivnijih, te raspolažu bogatim izborom sadržaja, uz kontinuiran rad na njihovu unaprjeđenju, priopćeno je iz Gradske uprave Novi Travnik.


Notra.ba

