
QuizneyLand je u Milanu održao četvrtu ligašku sezonu pub kviza, a titulu najbolje ekipe od 18 ekipa na kraju je odnijela ekipa "Mi došli nako"!
U velikom je finalu nastupilo pet ekipa, a pobjednici lige su sjajnim drugim dijelom iza sebe ostavili "Kalifornijske gliste" i još jednom su pokazali da su u fantastičnoj formi osvojivši drugu ligu zaredom u organizaciji QuzineyLand-a. Na drugom mjestu je dakle završila ekipa "Kalifornijske gliste".
Treće mjesto je osvojila ekipa "Simple Minds", redoviti sudionik finala kvizova u Milanu. Četvrto i peto mjesto su osvojile ekipe "Samo nam se vrati" i "Štrumpfovi".





Notra.ba

