
Gradska knjižnica Novi Travnik uputila je molbu svim članovima koji kasne s povratkom posuđenih knjiga, a koji su knjige posudili tijekom 2025. godine, da iste u što kraćem roku vrate u knjižnicu..
Pravovremeno vraćanje knjiga od iznimne je važnosti kako bi knjižnična građa bila dostupna svim korisnicima te kako bismo zajedno očuvali knjižni fond i osigurali kvalitetnu uslugu za sve članove.
Zahvaljujemo na razumijevanju, suradnji i odgovornom korištenju knjižnične građe, priopćeno je iz vodstva knjižnice.
Notra.ba

