
Elektroprivreda BiH obavijestila je svoje korisnike kako će danas, 2. veljače doći do prekida u snabdijevanju električnom energijom na području Novog Travnika..
Do prekida će doći u vremenskom intervalu od 8 do 11 sati zbog čega će bez struje biti korisnici na području naselja Zubići (DV 10 kV Sebešić).
Korisnici se mole za razumijevanje.
Notra.ba

