× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • (FOTO)

626208917_1487230386744462_4121678942172245987_n.jpg

Bučićani, ali i drugi Novotravničani sinoć su tradicionalno pješačili od župne crkve svetog Martina do Bučićke ravni..

U crkvenom dvorištu okupio se veliki broj mještana, a prije samog početka šetači su i blagoslovljeni kako bi svi sretno i spretno došli na svoje odredište.

622805992_1487229480077886_8475637685645947205_n.jpg

Nakon završetka šetnje svi šetači druženje su nastavili u Planinarskom domu na Bučićkoj ravni.

Podsjećamo, "Mrak šetnju" pokrenula je Udruga Moja Zemlja Bučići, a kojoj se sada svake godine odazove sve veći i veći broj Novotravničana.

623384369_1487229190077915_2814556785490889071_n.jpg625038188_1487229310077903_7023820221816588167_n.jpg622423964_1487229393411228_9090150606141718185_n.jpg625095939_1487230603411107_622810169824164215_n.jpg623363067_1487230300077804_1188341220989324857_n.jpg623684881_1487229553411212_536230323072734360_n.jpg621752839_1487229620077872_3643816605713782404_n.jpg625006193_1487229690077865_5355752338761587289_n.jpg623751643_1487229770077857_6841002001289674084_n.jpg625772387_1487229906744510_7141203805561199502_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više