
Elektroprivreda BiH obavijestila je svoje korisnike kako će u petak, 23. siječnja doći do prekida u snabdijevanju električnom energijom na području Novog Travnika..
Do prekida će doći zbog zamjene polomljenih stupova uslijed obilnih oborina u prethodnom razdoblju, a zbog čega će u vremenskom intervalu od 8 do 16 sati bez struje biti korisnici na području naselja od Ramljaka do Pećina.
Korisnici se mole za razumijevanje.
Notra.ba

