
Gradonačelnik Novog Travnika Stjepan Dujo svim je vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti čestitao najradosniji blagdan, Božić. Čestitku prenosimo u cijelosti..
"Svim vjernicima koji Božić slave prema julijanskom kalendaru, želim obilje mira, radosti i blagostanja, da sljedeće dane provedete u krugu najmilijih. Mir Božji, Hristos se rodi!", stoji u čestitci.

Notra.ba

