
Protekle noći dok je veliki broj građana spavao, novotravnički su vatrogasci ponovno bili na visini zadatka jer su velikim brojem intervencija omogućavali prohodnost lokalnih putova te su radili na očuvanju sigurnosti građana i njihove imovine..
Uslijed velikih količina snježnih oborina veliki broj stabala se urušio ili je oštećen, a neke od prometnica su bile i potpuno blokirane. Vatrogasci su intervenirali na Rostovu, u Trenici, Pečuju, Opari, Liscu, ali i u užoj gradskoj zoni.
Građane i danas pozivamo na dodatni oprez jer se na stablima i objektima još uvijek nalaze velike količine snijega koje bi mogle ugroziti njihovu sigurnost.
U nastavku donosimo galeriju s terena novotravničkih vatrogasaca:








Notra.ba

