
Udruga navijača Dinamo Novi Travnik večeras organizira "Plavi Advent" koji će se održati ispred prostorija Udruge od 19 sati..
"Neka nas u ovom blagoslovljenom vremenu spoje plava boja, zajednička ljubav prema Dinamu, topla riječ i adventska radost. Kao što nas Božić podsjeća na darivanje, mir i zajedništvo, tako i večeras želimo dijeliti trenutke koji nas povezuju kao ljude i navijače.", priopćeno je iz Udruge.
Za sve posjetitelje navijači pripremaju kuhano vino, kobasice, a plavi duh i dobra atmosfera će biti u prvom planu.
Naravno svi oni koji budu željeli postati članom Dinama moći će to učiniti i večeras te od 2026. godine postati članom najtrofejnijeg hrvatskog kluba.

Notra.ba

