
U Gradskoj sportskoj dvorani Novi Travnik ove nas subote očekuje nastavak 42. izdanja Božićnog malonogometnog turnira, a na rasporedu su tri nove utakmice..
U prvoj utakmici dana od 18 sati sastaju se MNK Novi Travnik i Caffe Intermezzo, a obje ove ekipe odigrat će svoju drugu utakmicu u grupnoj fazi.
Od 19 sati snage će odmjeriti BNT TMiH i Sportplus Win, a dan će zatvoriti ekipe KŠD Glavica Rankovići i Joško Company od 20 sati.
Dobrodošli!
Notra.ba

