
Grad Novi Travnik obavijestio je sve gospodarske subjekte s područja Novog Travnika da su, sukladno važećoj Odluci o komunalnom redu, u obvezi redovito čistiti snijeg i led ispred svojih poslovnih objekata, a kako bi se osigurala sigurnost kretanja pješaka.
Također su naglasili da je istom Odlukom strogo zabranjeno izbacivanje snijega na prometnice, kolnike i druge površine namijenjene odvijanju prometa jer takvo postupanje ugrožava sigurnost sudionika u prometu i otežava rad zimskih službi.
Notra.ba

