
U Vitezu je održana radionica na temu "Djelovanje za ravnopravnost spolova kantonalne razine vlasti", u organizaciji Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini..
Radionici su nazočili i aktivno sudjelovali članovi Radnog tima za izradu i implementaciju Gender akcijskog plana Kantona Središnja Bosna, kao i predstavnici Povjerenstva za ravnopravnost spolova Sabora KSB.
Tijekom radionice sudionici su imali priliku razgovarati o ključnim temama vezanim za unaprjeđenje ravnopravnosti spolova, koje su regulirane Zakonom o ravnopravnosti spolova u Bosni i Hercegovini. Ova radionica predstavlja važan korak u procesu izrade i implementacije Gender akcijskog plana našeg kantona, te doprinosi jačanju institucionalnih kapaciteta i međusobne suradnje u oblasti rodne ravnopravnosti.


Notra.ba

