![]()
Djelatnici uprave Katoličkog školskog centra "Sveti Pavao" Zenica, na čelu s ravnateljem vlč. Markom Majstorovićem boravili su u KŠC "Petar Barbarić" u Travniku na duhovnoj obnovi, piše Nedjelja.ba..
Zajedno s djelatnicima uprave travničkog Centra nazočili su duhovnim predavanjima duhovnika vlč. Jakova Kajinića.
Vlč. Kajinić protkao je svoja razmišljanja idejom zajedništva i duhovnosti kao važnim vodiljama svih djelatnika koji djeluju u Sustavu katoličkih škola za Europu. Ova duhovna obnova obogaćena je i svetim misama, kao i klanjanjem Presvetom Oltarskom Sakramentu u kojima su djelatnici posebno molili za snagu Duha Svetoga koja im je potrebna za vršenje svoje plemenite zadaće.
Osnaženi novom snagom, vratili su se kući s nadom da će se ovakva praksa nastaviti i u budućnosti.

Notra.ba

