
U Nadbiskupskom sjemeništu "Petar Barbarić" u Travniku od 3. do 6. studenoga održane su duhovne vježbe za svećenike koje je predvodio križevački vladika Milan Stipić, objavljeno je na mrežnoj stranici Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić" u Travniku..
Pozivu se odazvalo 19 svećenika koji su program započeli zazivom Duha Svetoga u kapelici sjemeništa. Prethodno je mons. Slađan Ćosić, generalni vikar Vrhbosanske nadbiskupije uputio riječi pozdrava vladiki Stipiću.

Tijekom tri dana programa sudionici su kroz zajedničku molitvu i razmatranja promišljali o nekoliko tema svećeničkog života te su se pobliže upoznali s istočnom liturgijom.
Sudionicima duhovnih vježbi pridružilo se i šest svećenika Križevačke eparhije koji djeluju u Bosni i Hercegovini.
Program duhovnih vježbi završen je zavjetnom hodočasničkom misom koju je, uz suslavlje svećenika sudionika, predvodio vladika Stipić.



Notra.ba

