
U prostorijama Crvenog križa Grada Novi Travnik danas je održano gradsko natjecanje "Upozorenje na opasnost od mina", a s ciljem podizanja svijesti učenika o opasnostima od mina i sigurnom ponašanju..
Učenici sedmih razreda svih šest osnovnih škola s područja našeg grada pokazali su zavidno znanje kroz tri zanimljiva zadatka: pitanja i odgovore, slagalicu i anagram.
Zbog izjednačenih rezultata, za 2. i 3. mjesto rađen je i dodatni zadatak, izrada slogana.

Najbolje znanje pokazala je ekipa "Mirni koraci" iz OŠ fra Marijan Šunjić (Stojkovići) koja će predstavljati naš grad na kantonalnom natjecanju u Busovači.
"Zahvaljujemo svim školama s područja grada koje su se odazvale i sudjelovale na ovom važnom natjecanju.", priopćeno je iz Crvenog križa Novi Travnik.





Notra.ba

