
Mladež HDZ-a BiH Vitez danas je odala počast ubijenoj djeci na spomen obilježju Osmica, a članovi Mladeži su zapalili svijeće i u molitvi se prisjetili poginule djece i hrvatskih branitelja u Domovinskom ratu..
Nakon komemorativnog dijela uslijedio je susret s predsjednikom Udruge "Osmica", Ivanom Garićem. Tijekom susreta razgovarano je o novom projektu posvećenom "Osmici" čiju će realizaciju voditi upravo viteška mladež.
Dan je potom nastavljen u vedrijem tonu, druženjem s djecom u prostoru preko puta Caffe Housea gdje je organiziran zabavni program, a priređena su i brojna iznenađenja za najmlađe.



Notra.ba

