
U Opari je danas održana javna rasprava na temu davanja prethodne suglasnosti za dodjelu koncesije firmi Šeper d.o.o. Novi Travnik, a za potrebe punionice prirodne izvorske vode "Reput".
Zainteresirani građani imali su priliku postavljati pitanja i iznositi mišljenja, što su mnogi i iskoristili. Većina iznesenih stavova svela se na potporu projektu, uz naglasak kako se svi postupci moraju provoditi u skladu sa zakonom.
Na javnoj raspravi su nazočili predstavnici Grada Novi Travnik, predvođeni predsjedateljicom Gradskog vijeća Džemilom Skopljak i pomoćnikom gradonačelnika Brankom Brkanom, kao i predstavnici investitora, projektanata, te Nasko Bajramović direktor Javnog poduzeća "Vilenica-Vodovod".


Notra.ba

