![]()
Provincijal Franjevačke provincije Bosne Srebrene fra Zdravko Dadić primio je u zdanju Provincijalata u Sarajevu načelnike općina, predsjedatelje općinskih vijeća i gradonačelnika iz reda hrvatskog naroda iz nekoliko gradova Središnje Bosne.
Susretu s provincijalom nazočili su: Stjepan Dujo, gradonačelnik Grada Novi Travnik, Mladen Mišurić-Ramljak, načelnik općine Kiseljak, Boris Marjanović, načelnik općine Vitez, Boris Marić, načelnik općine Kreševo, Magdalena Cvjetković, predsjedateljica OV Fojnica, Igor Vrljić predsjedatelj OV Bugojno, Goran Batinić, predsjedatelj OV Uskoplje i Marko Šantić, predsjedatelj OV Busovača.
"Gosti su provincijala upoznali sa svim aktivnostima u općinama iz kojih dolaze kao i s gorućim problemima koje je potrebno rješavati na dobrobit hrvatskoga naroda kojega predstavljaju kao i svih građana u općinama u kojima su izabrani", objavljeno je na mrežnoj stranici Provincije.
Notra.ba

