× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • FRANJEVAČKA PROVINCIJA BOSNA SREBRENA

phpThumb_cache_nedjelja.ba__srcdfe3c3379873c47896824fc0ab766ecb_par237e4a9ca0b8b807a10bf3329368f378_dat1760015853.jpeg

Provincijal Franjevačke provincije Bosne Srebrene fra Zdravko Dadić primio je u zdanju Provincijalata u Sarajevu načelnike općina, predsjedatelje općinskih vijeća i gradonačelnika iz reda hrvatskog naroda iz nekoliko gradova Središnje Bosne.

Susretu s provincijalom nazočili su: Stjepan Dujo, gradonačelnik Grada Novi Travnik, Mladen Mišurić-Ramljak, načelnik općine Kiseljak, Boris Marjanović, načelnik općine Vitez, Boris Marić, načelnik općine Kreševo, Magdalena Cvjetković, predsjedateljica OV Fojnica, Igor Vrljić predsjedatelj OV Bugojno, Goran Batinić, predsjedatelj OV Uskoplje i Marko Šantić, predsjedatelj OV Busovača.

"Gosti su provincijala upoznali sa svim aktivnostima u općinama iz kojih dolaze kao i s gorućim problemima koje je potrebno rješavati na dobrobit hrvatskoga naroda kojega predstavljaju kao i svih građana u općinama u kojima su izabrani", objavljeno je na mrežnoj stranici Provincije.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više