
Povodom obilježavanja Dana policije i blagdana svetog Mihovila na Središnjem spomen obilježju u Novom Travniku za sve poginule i preminule pripadnike Policijske stanice Novi Travnik položeni su vijenci i upaljene svijeće..
Polaganju je prethodilo misno slavlje u župi Uzašašća Gospodinova u spomen na sve poginule i preminule policijske službenike našega grada.
Poštovane policajke i policajci, želimo Vam sretan Dan policije i neka vas čuva nebeski zaštitnik sveti Mihovil!












Notra.ba

