
Penjačka skupina Planinarskog društva "Kuk", Crveni križ Novog Travnika i vatrogasci Novog Travnika tijekom jučerašnjeg dana uspješno su demonstrirali vježbu spašavanja unesrećenih s visine..
Zajedničkim snagama pokazali su da imaju tim koji unesrećenim osobama može pomoći u bilo kojim uvjetima, bilo da se radi urbanom dijelu grada ili traganju i spašavanju u prirodi.
Bravo!


Notra.ba

