
Nakon sjednice nastavničkog vijeća u prostorijama Osnovne škole "Safvet-beg Bašagić" Novi Travnik upriličena je svečana sjednica povodom ispraćaja u zasluženu mirovinu troje djelatnika, Mirele Agović, Šuhrete Zaimović i Ðemila Jakića..
Kolektiv škole zahvalio se svojim dugogodišnjim kolegama simboličnim poklonima, iskrenim riječima zahvalnosti i lijepim druženjem koje će se dugo pamtiti.
"Drage kolege hvala Vam na svim godinama predanog rada, nesebičnog zalaganja i neprocjenjivog doprinosa odgoju i obrazovanju brojnih generacija učenika. Vaš profesionalizam, ljudskost i toplina ostavili su dubok trag u školi, kolektivu i zajednici. Odlazak u mirovinu nije kraj puta, već početak novog ispunjenog zasluženim mirom, vremenom za sebe i voljene i novim radostima svakodnevice. Od srca vam želimo puno zdravlja, sreće, smijeha i ispunjenih dana.", priopćeno je iz kolektiva OŠ "Safvet-beg Bašagić", a mi se također pridružujemo ovim čestitkama!




Notra.ba

