
Mještani sela Ruda kod Novog Travnika nakon 10 dana bez vode konačno su dobili vodu, a u vrućim ljetnim danima za ove je građane to pravi spas..
Radove je izvršila Vilenica Vodovod koja je izmijenila 80 metara cijevi, a radovi su ukupno trajali tri dana.
Treba istaknuti kako je i ovaj problem riješen uz podršku Grada Novi Travnik, a radosna lica naših građana govore najveće hvala.
Notra.ba

