
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će danas, 8. kolovoza doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na stanici TS 10/0,4 kV "Rankovići Crkva" zbog čega će u vremenskom intervalu od 8 do 16 sati bez struje biti dio korisnika u naselju Rankovići.
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

