
Foto: Boško Ćosić/Thompson
Nakon povijesnog koncerta na zagrebačkom Hipodromu Marko Perković Thompson sinoć je održao koncert i u Sinju, a atmosfera je ponovno dovedena do usijanja..
Posljednja pjesma na velikom koncertu u Sinju bila je "Lijepa li si".
Thompson se odjavio s: "Bog vas blagoslovio i čuvajte jedni druge."

Sam kraj koncerta Thompson je iskoristio da još jednom svojoj publici pošalje poruku i citirao pokojnog predsjednika Franju Tuđmana.
"Neka živi vječna i jedina Hrvatska!", rekao je Thompson na opće odobravanje publike.








Notra.ba

