
Planinarsko društvo "Kuk" Novi Travnik na Vranici je započelo izgradnju planinskog skloništa..
Sklonište se nalazi na lokaciji Velika njiva, a proteklog tjedna 20-tak volontera marljivo je radilo u izazovnim uvjetima, a upornost se isplatila jer su nakon osam dana u planini na 1700 metara nadmorske visine uspjeli "dići kuću".
"Posao nije ni blizu završen. Zahvaljujemo se svima koji su pomogli i sudjelovali svojim radom i donacijama, a pozivamo institucije i one koji znaju koja je potreba za ovakvim objektom u planini da nam daju podršku. Hvala svima i idemo dalje.", optimistični su članovi novotravničkog planinarskog društva.
Bravo i sretno dalje!






Notra.ba

