
Foto: Arhiva
U organizaciji Moto kluba "The Crows" u petak, 18. i subotu, 19. srpnja na vojnoj bazi Stojkovići će se održati 23. Moto susret!
U petak je planiran dolazak bajkera i defile motociklima kroz grad od 17 sati, dok se u večernjim satima očekuje nastup benda Infuzija. Tijekom oba dana organizatori su pripremili moto igre i ručak za sve bajkere, a u subotu će atmosferu začiniti nastupiti bendova TTRT, Easy Deezee, ACDC Experince i Infuzija.
Dobrodošli!

Notra.ba

