
Nakon što su Gradsku kuglanu Novi Travnik svečano otvorili gradonačelnik Stjepan Dujo i predsjednica FBiH, Lidija Bradara kuglana će od četvrtka, 17. srpnja biti dostupna svim zainteresiranim pojedincima..
Kuglana će s radom započeti od 16 sati, a radit će do 22 sata.
Cijena korištenja jedne trake u trajanju od sat vremena naplaćivat će se po cijeni od 20 KM, a svaka sljedeća po 10 KM. Maksimalan broj igrača po traci je 4.
Grad Novi Travnik na ovaj je način građanima omogućio još jednu vrhunsku sportsku aktivnost, a ne sumnjamo kako će se u potpuno obnovljenom prostoru kuglati kao nekada.
Notra.ba

