
Vilenica Vodovod obavještava svoje korisnike da će u srijedu, 2. srpnja doći do prekida u vodosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći zbog sanacije kvara, a zbog čega će u vremenskom intervalu od 8 do 15 sati bez vode biti korisnici u ulici Ruđera Boškovića.
Korisnici se mole za razumijevanje!

Notra.ba

