
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će u ponedjeljak, 23. lipnja doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na stanici TS 10/0,4 kV Pješčara zbog čega će u vremenskom intervalu od 9 do 11 sati bez struje biti korisnici u naselju Gornji Balići i poslovnim objektima "Građevinar" Pješčara i Livno Putevi - asvaltna baza.
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

