
Članice Plesnog kluba Let's Dance Forever Novi Travnik nastupile su proteklog vikenda na LDF Dance Festivalu 2025. koji je održan u Vitezu, a u naš grad donijele su tri zlata!
Novotravničanke su najsjajnija odličja osvojile u grupama MTV Dance - mala grupa Mini, MTV Dance - grupa Djeca 1 i MTV Dance - mala grupa Juniori.
Do sjajnih rezultata došle su i domaće Vitežanke, a one su osvojile jedno prvo i četiri druga mjesta.
Vitežanke su do odličja stigle u kategorijama: Street Dance - grupa Mini (1. mjesto), Open - grupa Djeca 1 (2. mjesto), MTV Dance - grupa Djeca 1 (2. mjesto), MTV Dance - grupa Djeca 2 (2. mjesto).
Čestitke svima!






Notra.ba

