
Javna ustanova Dom zdravlja Novi Travnik odlučila je dati svoj doprinos povodom obilježavanja 76. rođendana Grada Novi Travnik, a kako drukčije, nego brigom o zdravlju svojih sugrađana..
Naime, na Gradskom trgu su započele javno-zdravstvene aktivnosti mjerenja krvnog tlaka i razine šećera u krvi. Građani nakon obavljenog testiranja dobiju i stručni savjet što činiti dalje u slučaju lošijih pretraga, a potom dobiju i promidžbene materijale o tome kako poboljšati kvalitetu života.
Akcija traje do 12 sati, stoga svi oni koji nisu izmjerili tlak i šećer to mogu učiniti još u sljedećih nekoliko sati.



















Notra.ba

