
Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HVO-HB Novi Travnik organizirala je danas obilježavanje 32. obljetnice stradavanja branitelja HVO-a i civila Novog Travnika..
Na Središnjem Spomen obilježju ispred zgrade Gradske uprave Novi Travnik položeni su vijenci i upaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule. Nakon polaganja izmoljeno je opijelo koje je predvodio župnik župe Pećine, don Goran Kosić.

Za sve poginule, u župnoj crkvi Presvetog Trojstva, služena je i sveta misa, a predvodio ju je župnik don Anto Ledić.
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočili su članovi obitelji poginulih branitelja i civila, Udruge prostekle iz Domovinskog rata, Odjel braniteljsko invalidske skrbi, predstavnici Gradske uprave, političke stranke s hrvatskim predznakom, Odjel obrane Novi Travnik, predstavnici vojske i građani Novog Travnika.

























Notra.ba

