
Foto: Arhiva
U organizaciji Udruge maratonaca "Heroji ne umiru" Županije Središnja Bosna, u subotu, 7. lipnja održat će se IV. Memorijalni maraton "Svim majkama Središnje Bosne koje su izgubile svoje voljene"..
Maraton će započeti iz Novog Travnika od 9 sati, a potom će kao i svake godine maratonci obići sva stratišta hrvatskog naroda od Novog Travnika do Viteza te će u konačnici položiti vijence i zapaliti svijeće na spomeniku "Osmica" u Vitezu.
Notra.ba

