
Gradonačelnik Novog Travnika Stjepan Dujo svim vjernicima islamske vjeroispovijesti uputio je čestitku povodom Kurban-bajrama, a čestitku prenosimo u cijelosti..
"Svim sugrađankama, sugrađanima i prijateljima Novog Travnika koji obilježavaju Kurban-bajram želim da predstojeće dane provedete u zdravlju, sreći i blagostanju, ispunjeni mirom i solidarnošću.", stoji u čestitci.

Notra.ba

