
Gradska uprava Novi Travnik danas je organizirala prijem za bivše zaposlenike gradske administracije, a sve u povodu Dana grada..
Kako su istaknuli ovo je njihova gesta zahvale jer su svi oni značajno doprinijeli da Grad Novi Travnik bude tu gdje je danas.
Divan gest!


Notra.ba

