U holu Doma kulture Novi Travnik započela je akcija dobrovoljnog darivanja krvi "Vaših 5 minuta nečiji cijeli život"..
U jutarnjim satima akciji se odazvao veliki broj naših sugrađana, a i ova je akcija pokazala da su Novotravničani humani i da misle jedni na druge.
Akciju je organizirao Crveni križ Novi Travnik, a u okviru obilježavanja Dana grada.
Akcija će trajati do 13 sati stoga pozivamo sve Novotravničane da izdvoje pet minuta svog vremena i daruju kapljice koje život znače. Možda baš vaša doza nekome spasi život.
Notra.ba

