
Na Gradskom trgu u Novom Travniku održana je prva noć robotike, a sudeći prema viđenom najviše su uživali naši najmlađi sugrađani..
"Noć robotike trajat će dvije noći, a tijekom obje noći djeci ćemo predstaviti sve robote s kojima radi Škola Mali programer. Radi se o robotima koje smo koristili na svjetskim prvenstvima, a jednako tako ih koristimo i kroz naše školovanje. Pravimo ih da budu za uzrast od četiri pa do dvanaest godina.", istaknuo je voditelj Škole Mali programer, Abdulah Fajkić.

Za sve oni koji su propustili "podružiti se" i naučiti nešto novom o robotima to mogu učiniti i sutra na istoj lokaciji od 19 sati.
Naravno, i ova aktivnost održana je u okviru obilježavanja Dana grada Novi Travnik.














Notra.ba

