
Na Središnjem gradskom trgu u Novom Travniku održana je izložba sitnih životinja u organizaciji Udruženja za uzgoj sitnih životinja "Travnik", a povodom obilježavanja Dana grada Novi Travnik..
Dakako, u izložbi su najviše uživali novotravnički mališani, a kako i ne bi kada su neki od njih prvi put imali prilike vidjeti zečeve, razne vrste golubova, ali i domaće životinje poput kokoški, pijetlova..
Predivan događaj!























Notra.ba

