
U novotravničkoj Gradskoj streljani održano je natjecanje građana (amatera) u streljaštvu u organizaciji ŠSD "Meta". Najbolji rezultat u kategoriji seniora, u kojoj je sudjelovalo 18 natjecatelja, ostvario je Mario Marin. Za Marija je ovo bio prvi susret s ovim sportom, no kako su poručili iz Društva, riječ je o iznimno nadarenom mladiću.
U kategoriji juniora najprecizniji je bio Zvonimir Barišić, dok je među kadetima najbolji rezultat ostvario Dominik Vrebac. U konkurenciji pionira i pionirki istaknula se Ines Dražetić.
Natjecanje je održano u sklopu manifestacije Dani grada Novog Travnika 2025., a ujedno je i prvo koje je organizirao ŠSD "Meta". Građani su imali priliku od jutarnjih sati prijaviti se za natjecanje na Trgu. Kako ističu iz Društva, planiraju da ovo postane tradicionalno događanje.






