
Gradska uprava Novi Travnik obavijestila je građane kako će u ponedjeljak, 24. ožujka biti nanesen prvi sloj asfalta u Ulici fra Marijana Šunjića.
"Molimo sve vlasnike vozila da ih uklone s ulice kako bi radovi mogli biti izvedeni neometano.
Hvala za razumijevanje i suradnju!", priopćeno je.
Notra.ba

