
U Osnovnoj školi "fra Marijan Šunjić" Stojkovići danas je održano županijsko natjecanje iz prirode i društva..
Prvo mjesto osvojili su učenici Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić" Travnik, drugo je pripalo učenicima Osnovne škole "Novi Travnik", dok su treće osvojili učenici Osnovne škole "13. rujan" Jajce.

Učenici Osnovne škole "Nova Bila" zauzeli su četvrto, a peto mjesto učenici Osnovne škole "Gromiljak" Kiseljak.
"Veliko hvala svim djelatnicima koji su se potrudili organizirati ovo natjecanje, te svim sudionicima koji su pokazali svoje znanje i trud. Bez obzira na rezultate danas ste svi pobjednici jer ste sudjelovali i pokazali svoje znanje. Čestitke pobjednicima na izvrsnim rezultatima.", priopćeno je iz vodstva škole.














Notra.ba

