
Novogodišnja noć na području Kantona Sarajevo protekla je mirno, priopćili su iz MUP-a KS.
Na manifestaciji javnog dočeka Nove 2025. godine u Sarajevu nazočilo je oko 55.500 posjetitelja.
Skup, koji je protekao bez incidenata, završen je u 2 sata iza ponoći.
U ulici Maršala Tita, na dijelu od Vječne vatre do ulice Radićeva, i dijela trotoara s lijeve i desne strane prometnice - i danas, 1. siječnja, ostaju na snazi prethodno najavljene izmjene režima prometa.
Notra.ba

