
Večeras je u Zubićima kod Novog Travnika održano adventsko druženje kao nekada..
Program je najprije započeo čestitarima koji su domaćinima čestitali Božić i rođenje Isusa Krista, a potom je na radost najmanjih došao i sveti Nikola.
Naravno, sva dobra djeca dobila su paketiće, a sveti Nikola obećao ih je posjetiti ponovno, no samo ako nastave biti dobri, vrijedni i poslušni.

Dječji zbor Zrakice božićnim je pjesmama donio poseban dašak Božića, a nastupio je i KUD Stari hrast 2000.
Organizatori večerašnjeg druženja bila je Udruga "Stari grad Kaštel" i Udruga "Sveti Ilija Gromovnik" Zubići.
Posjetitelji adventa uz besplatnu ponudu hrane i pića do dugo će u noć slaviti, družiti se i u istinskom kršćanskom zajedništvu provesti predbožićno vrijeme.







































Notra.ba

