
Učenici Osnovne škole "Edhem Mulabdić" Opara i Mješovite srednje škole "Novi Travnik" ekipni su pobjednici gradskog natjecanja učenika osnovnih i srednjih škola Novog Travnika u streljaštvu, a koje je Sportski streljački klub "Bratstvo" organizirao u povodu obilježavanja Dana državnosti BiH..
Drugo mjesto u kategoriji osnovnih škola osvojila je škola "Safvet-beg Bašagić" Novi Travnik, a treće mjesto pripalo je školi "Musa Ćazim Ćatić" Trenica.

Drugo i treće mjesto u kategoriji srednjih škola pripalo je Srednjoj školi "Novi Travnik".
Važno je istaknuti kako je turnir organiziran u okviru projekta "Novi Travnik Kup 2024." koji podržava gradska uprava po LOD metodologiji.







Notra.ba

